Foos Roots Logo

PŘIJÍMÁME LIGOVÁ DRUŽSTVA DO 24. ROČNÍKU STŘEDOČESKÉ ROSENGART LIGY PRO SEZÓNU 2023/2024

Info, registrace, seznam přihlášených týmů

Nejstarší a nejpopulárnější týmová fotbálková soutěž u nás startuje do nové sezóny. Připoj se k nám a pojď se svými přáteli zažít jedinečnou atmosféru ligových klání.

Týmy se mohou hlásit do 24.září

Jelikož chceme ligovou soutěž rozjet včas, prosíme vás o včasné přihlášení, abyste měli dostatek času na ligová utkání v průběhu soutěže.

K přihlášení do Rosengart ligy je zapotřebí vyplnit přihlášku družstva a přihlášky jednotlivých členů naleznete dole ke stažení. Tým tvoří minimálně čtyři hráči. Nové hráče do týmu lze přihlásit kdykoliv během sezóny.

Podrobná pravidla Rosengart ligy naleznete zde.

Platby za registrace družstev pro letošní sezonu 2023/2024 jsou: 1300,- Kč za družstvo a 300,- Kč za každého člena družstva.

Hráči, kteří nikdy nebyli registrováni v ČFO, a vytvoří zcela nový tým bez již v minulosti registrovaných hráčů, mají startovné za družstvo zdarma. Platí pouze ligový registrační poplatek 300,- Kč na osobu.

Veškeré platby se hradí na účet ROOTS. Číslo účtu je 2801818303/2010 Fio Banka. Do zprávy pro příjemce uveďte pro lepší přehled název vašeho družstva. Platby v hotovosti nebudou akceptovány. Družstvo či hráč se bude považovat za přihlášeného, až v momentě připsání platby na výše zmíněný účet. Děkujeme.

 

Přihlášky zasílejte na emailové adresy níže. Pokud je vám něco nejasného, neváhejte nás kontaktovat:jakub.cmiko@foosball.czjosef.soucek@foosball.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH TÝMŮ:

3.liga

T.C.M.T.M.

Tučně označené týmy mají řádně zaplacené příspěvky.

 

PŘESTUPY